721 530 085

můj příběh - servis pro váš domov

Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby pro vylepšování a údržbu bydlení.

Můj příběh

Můj příběh
Původní záměr byl „Hodinový manžel“ – Jiří Hron vznikl tak trošku náhodně. Původní zaměstnavatel i když jsem byl dobře placený, mě po pracovní stránce neuspokojoval, a tak jsem se vrátil k tomu, u čeho jsem začínal.

Dělej vše, jako, kdyby jsi to dělal sám pro sebe…..
….prvním rokem jsem se převážně zaměřoval na práce “ Hodinového manžela“ čím více jsem pracoval, tím více jsem dostával více otázek typu “ provádíte i rekonstrukce bytů“ ? „rekonstrukce koupelny je u Vás možná“ ? atd. . Časem jsem začal spolupracovat s firmou jako je OBI, ROSA market s.r.o, Výbor dobré vůle -nadace O.Havlové atd.
Mám rád výzvy….
….má první rekonstrukce koupelny proběhla v rove 2011 a myslím si, že úspěšně nastartovala práce, které prováděl úspěšně i můj otec. ( díky, byl jsi mi vzorem ) V roce 2015 jsem začal úzce spolupracovat s firmou SIKO, a začala další etapa, kdy jsem mohl nabídnout klientům celkovou rekonstrukci bytů včetně kuchyní od návrhu až po realizaci. Další nevyhnutelná spolupráce začala s firmou Erega pana Pavlase, který zajišťuje bezproblémovou elektroinstalaci ( www.erega.cz )
Většina prací, je možné shlédnout tady a v případě, že tu něco neuvidíte, neznamená to, že to neprovádím a klidně mě kontaktujte.
Věřím, že mou práci ocení každý, který se na mě obrátí a doufám, že si tak získám další spokojené zákazníky.
Díky

Recenze:
Popis zakázky
Kompletní rekonstrukce – kuchyň , koupelna, WC, chodba.
Celkové hodnocení
Na základě přístupu a výsledku drobnějších oprav a rekonstrukce WC v předchozích letech jsem oslovila pana Hrona i ohledně rekonstrukce kuchyně, koupelny a chodby. Rozpočet byl zpracován podrobně a přehledně, postup prací průběžně komunikoval. V konečném rozpočtu se tak žádná „překvapení“ nekonala. V případě, že se mu něco nezdálo na technickém řešení, upozornil na možné problémy, v případě dotazu navrhnul řešení, ale nevnucoval ho. Související práce elektrikáře a topenáře si koordinoval sám, a ani zde jsem nezaznamenala problémy. Sjednanou dobu rekonstrukce dodržel. Práce je odvedena velmi kvalitně a profesionálně. S výsledkem jsem opět velmi spokojena, a pro, i rozsáhlejší rekonstrukce bytu,ho můžu jen doporučit.
paní Matoušková – Karlovy Vary
———————————————————
Popis zakázky
rekonstrukce koupelny, WC a kuchyně, nivelace podlahy, pokládka PVC a lišt, montáž sanity a další
Celkové hodnocení
Byli jsme velmi spokojeni s cenou i dodržením termínu, komunikace s dodavatelem je výborná.
Pokud budu potřebovat, vždy se obrátím na tuto firmu.
paní Němcová Karlovy Vary
——————————————————————
Popis zakázky
montáž sádrokartonu, výměna vany, montáž vody a odpadů, montáž skříněk, toalety a jiné. Dále příprava stěn pro lepení obkladů.
Celkové hodnocení
Cena byla od začátku celkem jasná, dopředu dobře vypracovaný a oceněný seznam prací, od toho se mohlo odvíjet, zda za uvedenou cenu určitou práci nebo materiál chci. V průběhu prací se vyskytly nečekané vícepráce, se kterými pan Hron neměl problém. Pan Hron byl součástí tří pracovních part, které se dříve neznaly a svou prací byly závislé jedna na druhé. Za tuto koordinaci firmě ServisProVášDomov uděluji hvězd padesát (toho jsem se nejvíc bála). Velkým plusem této firmy je jednání se zákazníkem. Zakázka byla prokonzultovaná dostatečně dopředu, termín prací platil a to i tehdy, kdy jsme pokračování prací řešili operativně. Jsem spokojená a ještě jednou díky.
A. El Shihabyová Karlovy Vary
————————————————————————————————–
Popis zakázky
montáž sádrokartonového stropu vč. osvětlení, demonatáž a montáž obkladů a malování omyvatelnou barvou.
Celkové hodnocení
Před zahájením prací jsme dostali precizně zpracovaný rozpočet, který byl dodržen. Pan Hron se dostavil v přesně stanoveném termínu a v termínu také práce dokončil. S realizací jsme spokojeni a rádi se na firmu s důvěrou opět obrátíme.
paní Stadlmanová , Karlovy Vary

Kontakt

 

Facebook 

Hodnocení

Preklad/Translate